Social media share (2.0.1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Subject
bg: Тема

en: Enable
bg: Активирай

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Text
bg: Текст

en: Email
bg: Е-поща

en: Sent email to %recipient
bg: Изпратен имейл до %recipient

en: Off
bg: Изключи

en: email
bg: Ел. поща

en: Send
bg: Изпрати
