Social media share (2.0.1) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Sent email to %recipient
bo: %recipient་ལ་གློག་ཡིག་བསྐུར་ཚར

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Print
bo: པར་འདེབས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Default image
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་པར་རིས
