Social media share (2.0.1) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Value
ca: Valor

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Item
ca: Element

en: Subject
ca: Assumpte

en: Enable
ca: Habilita

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Sent email to %recipient
ca: Enviat el correu electrònic a %recipient

en: Off
ca: Inactiu

en: email
ca: correu

en: Send
ca: Enviar

en: Attributes
ca: Atributs

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Display label
ca: Mostra l'etiqueta

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Print
ca: Impressió

en: Others
ca: Altres

en: About
ca: Detalls

en: Default image
ca: Imatge predeterminada

en: Library
ca: Biblioteca

en: Use field label: @display_label
ca: Utilitza l'etiqueta del camp: @display_label

en: "On" label
ca: Etiqueta per "Actiu"

en: "Off" label
ca: Etiqueta per "Inactiu"

en: Boolean settings
ca: Paràmetres dels booleans

en: On label
ca: Etiqueta per al valor actiu

en: Off label
ca: Etiqueta per al valor inactiu

en: Boolean checkbox display format settings
ca: Paràmetres de format de visualització de la casella de selecció booleana
