Social media share (2.0.1) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Body
cs: Text

en: Value
cs: Hodnota

en: Email address
cs: E-mail

en: Item
cs: Položka

en: Subject
cs: Předmět

en: Enable
cs: Zapnout

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: Weight
cs: Váha

en: Image
cs: Obrázek

en: Email
cs: E-mail

en: Sent email to %recipient
cs: Poslán e-mail na adresu %recipient

en: Off
cs: Vypnuto

en: email
cs: e-mail

en: Send
cs: Poslat

en: Attributes
cs: Atributy

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Display label
cs: Zobrazit popisek

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Print
cs: Tisk

en: About
cs: Popis

en: Default image
cs: Výchozí obrázek

en: Library
cs: Knihovna

en: Social media
cs: Sociální média

en: Use field label: @display_label
cs: Použít popisek pole: @display_label

en: "On" label
cs: Popisek pro hodnotu "zapnuto"

en: "Off" label
cs: Popisek pro hodnotu "vypnuto"

en: Boolean settings
cs: Nastavení logické hodnoty

en: On label
cs: Popisek pro "Zapnuto"

en: Off label
cs: Popisek pro "Vypnuto"

en: Boolean checkbox display format settings
cs: Nastavení zobrazení zaškrtávacího pole s logickou hodnotou
