Social media share (2.0.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།
