Social media share (2.0.1) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Value
eo: Valoro

en: Subject
eo: Temo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Text
eo: Teksto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Sent email to %recipient
eo: Sendis retpoŝton al %recipient

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Send
eo: Sendu

en: Display label
eo: Vidigita etikedo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Boolean settings
eo: Agordoj de buleaj valoroj

en: On label
eo: Sur etikedo

en: Off label
eo: For de etikedo

en: Boolean checkbox display format settings
eo: Agordoj de la vidiga strukturo de buleaj markobutonoj
