Social media share (2.0.1) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Item
fi: Nimike

en: Subject
fi: Aihe

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: Weight
fi: Paino

en: Image
fi: Kuva

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Text
fi: Teksti

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Sent email to %recipient
fi: Sähköposti lähetettiin (vastaanottajana %recipient)

en: Off
fi: Pois päältä

en: email
fi: sähköpostiosoite

en: Send
fi: Lähetä

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Display label
fi: Näytä etiketti

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Print
fi: Tulosta

en: About
fi: Tietoja

en: Default image
fi: Oletuskuva

en: Library
fi: Kirjasto

en: Use field label: @display_label
fi: Käyttäjän kentän etiketti: @display_label

en: "On" label
fi: "Päälle" etiketti

en: "Off" label
fi: "Pois päältä" etiketti

en: Boolean settings
fi: Boolean asetukset

en: On label
fi: Päälle-etiketti

en: Off label
fi: Pois päältä-etiketti

en: Boolean checkbox display format settings
fi: Boolean valintaruutu esitysmuodon valitsemiseksi
