Social media share (2.0.0) - en to fr translation catalogue (35 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Value
fr: Valeur

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Item
fr: Élément

en: Subject
fr: Objet

en: Enable
fr: Activer

en: On
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: Weight
fr: Poids

en: Event
fr: Évènement

en: Text
fr: Texte

en: Email
fr: Courriel

en: Sent email to %recipient
fr: Courriel envoyé à %recipient

en: Off
fr: Désactivé

en: email
fr: courriel

en: Send
fr: Envoyer

en: Attributes
fr: Attributs

en: Link text
fr: Texte du lien

en: Display label
fr: Afficher le libellé

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Print
fr: Imprimer

en: Others
fr: Autres

en: About
fr: À propos

en: Separate page
fr: Page à part

en: Default image
fr: Image par défaut

en: Library
fr: Bibliothèque

en: Linkedin
fr: LinkedIn

en: Use field label: @display_label
fr: Utiliser le libellé de champ : @display_label

en: "On" label
fr: Libellé "actif"

en: "Off" label
fr: Libellé "inactif"

en: Boolean settings
fr: Paramètres des booléens

en: On label
fr: Libellé actif (On)

en: Off label
fr: Libellé inactif (Off)

en: Boolean checkbox display format settings
fr: Paramètres du format d'affichage des champs Booléens

en: Use field label instead of the "On" label as the label.
fr: Utiliser le libellé du champ comme libellé à la place du libellé "On".
