Social media share (2.0.1) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Value
hu: Érték

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Item
hu: Tétel

en: Subject
hu: Tárgy

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: Weight
hu: Súly

en: Image
hu: Kép

en: Event
hu: Esemény

en: Text
hu: Szöveg

en: Email
hu: E-mail

en: Sent email to %recipient
hu: E-mail elküldve %recipient számára

en: Off
hu: Ki

en: email
hu: e-mail

en: Send
hu: Küldés

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Display label
hu: Címke megjelenítése

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Others
hu: Továbbiak

en: About
hu: Leírás

en: Separate page
hu: Külön oldalon

en: Default image
hu: Alapértelmezés szerinti kép

en: Library
hu: Könyvtár

en: Use field label: @display_label
hu: Mezőcímke használata: @display_label

en: "On" label
hu: „Bekapcsolva” címke

en: "Off" label
hu: „Kikapcsolva” címke

en: Boolean settings
hu: Logikai beállítások

en: On label
hu: „Be” címke

en: Off label
hu: „Ki” címke

en: Boolean checkbox display format settings
hu: Logikai jelölőnégyzet megjelenítési formátumának beállításai

en: Use field label instead of the "On" label as the label.
hu: Címkemező használata címkeként a „Be” címke helyett.
