Social media share (2.0.1) - en to ja translation catalogue (34 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Value
ja: 値

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Item
ja: 項目

en: Subject
ja: 件名

en: Enable
ja: 有効

en: On
ja: オン

en: Yes
ja: はい

en: Weight
ja: ウェイト

en: Image
ja: 画像

en: Event
ja: イベント

en: Text
ja: テキスト

en: Email
ja: メール

en: Sent email to %recipient
ja: %recipient へメールが送信されました

en: Off
ja: オフ

en: email
ja: メール

en: Send
ja: 送信

en: Attributes
ja: 属性

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Display label
ja: ディスプレイラベル

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Print
ja: 印刷

en: Others
ja: その他

en: About
ja: アバウト

en: Default image
ja: デフォルト画像

en: Library
ja: ライブラリー

en: Use field label: @display_label
ja: フィールドラベル: @display_label を使用

en: "On" label
ja: 「オン」ラベル

en: "Off" label
ja: 「オフ」ラベル

en: Boolean settings
ja: 真偽値の設定

en: On label
ja: On ラベル

en: Off label
ja: Off ラベル

en: Boolean checkbox display format settings
ja: 真偽値チェックボックスのディスプレイフォーマット設定

en: Use field label instead of the "On" label as the label.
ja: 「On」ラベルの代わりにフィールドのラベルを使用します。
