Social media share (2.0.1) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Item
lv: Ieraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Enable
lv: Iespējot

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Event
lv: Notikums

en: Text
lv: Teksts

en: Email
lv: E-pasts

en: Sent email to %recipient
lv: Sūtīt epastu %recipient

en: Off
lv: Izslēgts

en: email
lv: epasts

en: Send
lv: Sūtīt

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Display label
lv: Attēlojuma etiķete

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Print
lv: Drukāt

en: About
lv: Par

en: Default image
lv: Noklusējuma attēls

en: Library
lv: Bibliotēka
