Social media share (2.0.1) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Item
ml: ഇനം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: On
ml: ഓൺ

en: Yes
ml: അതെ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
