Social media share (2.0.1) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Value
mr: किंमत

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Enable
mr: समर्थ

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: Weight
mr: मुल्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Text
mr: अक्षर

en: Email
mr: ईमेल

en: Off
mr: बंद

en: email
mr: ईमेल

en: Send
mr: पाठवा

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: On label
mr: लेबल वर
