Social media share (2.0.1) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Value
pl: Wartość

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Item
pl: Element

en: Subject
pl: Tytuł

en: Enable
pl: Włącz

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: Weight
pl: Waga

en: Image
pl: Obraz

en: Event
pl: Termin

en: Text
pl: Tekst

en: Sent email to %recipient
pl: Wysłano e-mail do %recipient

en: Off
pl: Wyłączony

en: email
pl: e-mail

en: Send
pl: Wyślij

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Display label
pl: Wyświetl etykietę

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Print
pl: Drukuj

en: About
pl: O stronie

en: Separate page
pl: Osobna strona

en: Default image
pl: Domyślny obraz

en: Library
pl: Biblioteka

en: Use field label: @display_label
pl: Używana etykieta pola: @display_label

en: "On" label
pl: Etykieta dla stanu "włączone"

en: "Off" label
pl: Etykieta dla stanu "wyłączone"

en: Boolean settings
pl: Ustawienia logiczne

en: On label
pl: Etykieta elementu w stanie włączonym

en: Off label
pl: Etykieta elementu w stanie wyłączonym

en: Boolean checkbox display format settings
pl: Ustawienia formatu wyświetlania pola wyboru opcji

en: Use field label instead of the "On" label as the label.
pl: Użyj etykiety pola zamiast etykiety elementu w stanie włączonym.
