Social media share (2.0.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Value
sq: Vlera

en: Subject
sq: Subjekti

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Yes
sq: Po

en: Weight
sq: Pesha

en: Sent email to %recipient
sq: Email dërguar tek %recipient

en: Send
sq: Dërgo

en: About
sq: Informacione
