Social media share (2.0.1) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Value
sv: Värde

en: Email address
sv: E-postadress

en: Item
sv: Artikel

en: Subject
sv: Ämne

en: Enable
sv: Aktivera

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: Weight
sv: Vikt

en: Image
sv: Bild

en: Event
sv: Händelse

en: Email
sv: E-post

en: Sent email to %recipient
sv: Skickade e-post till %recipient

en: Off
sv: Av

en: email
sv: e-post

en: Send
sv: Skicka

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Link text
sv: Länktext

en: Display label
sv: Etikett för visning

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Print
sv: Utskrift

en: About
sv: Om

en: Separate page
sv: Separat sida

en: Default image
sv: Standardbild

en: Library
sv: Bibliotek

en: Use field label: @display_label
sv: Använd fältetikett: @display_label

en: "On" label
sv: Etikett för "På"

en: "Off" label
sv: Etikett för "Av"

en: Boolean settings
sv: Inställningar för boolesk

en: On label
sv: Etikett för på

en: Off label
sv: Etikett för av

en: Boolean checkbox display format settings
sv: Inställningar för visningsformat åt boolesk kryssruta

en: Use field label instead of the "On" label as the label.
sv: Använd fältetiketten i stället för etiketten "På" som etikett.
