Social media share (2.0.1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Item
th: รายการ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Text
th: ข้อความ

en: Email
th: อีเมล

en: Sent email to %recipient
th: ส่งอีเมลไปที่ %recipient แล้ว

en: Off
th: ปิด

en: Send
th: ส่ง

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Print
th: พิมพ์

en: Others
th: อื่นๆ

en: About
th: เกี่ยวกับ
