Social media share (8.x-1.2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Subject
ht: Sijè

en: On
ht: Ouvè

en: Off
ht: Fèmen
