Social media share (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Email address
pt: Endereço de email

en: Subject
pt: Assunto

en: Enable
pt: Ativar

en: On
pt: Ligado

en: Yes
pt: Sim

en: Sent email to %recipient
pt: Email enviado para %recipient

en: Off
pt: Desligado

en: Attributes
pt: Atributos

en: Link text
pt: Texto da ligação

en: Default image
pt: Imagem predefinida

en: Use field label: @display_label
pt: Usar o campo etiqueta: @display_label
