Social media share (8.x-1.5) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Email address
pt: Endereço de e-mail

en: Subject
pt: Assunto

en: Enable
pt: Habilitar

en: On
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: Event
pt: Evento

en: Sent email to %recipient
pt: Um e-mail foi enviado para %recipient

en: Off
pt: Desligado

en: Send
pt: Enviar

en: Attributes
pt: Atributos

en: Link text
pt: Texto do link

en: Others
pt: Outros

en: About
pt: Sobre

en: Separate page
pt: Página separada

en: Default image
pt: Imagem padrão

en: Use field label: @display_label
pt: Usar rótulo do campo: @display_label

en: "On" label
pt: Rótulo para "Ligado"

en: "Off" label
pt: Rótulo para "Desligado"

en: Use field label instead of the "On" label as the label.
pt: Use o rótulo do campo no lugar do "On" como rótulo.
