Social media share (8.x-1.7) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Subject
lt: Tema

en: Enable
lt: Įjungti

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: Event
lt: Įvykis

en: Sent email to %recipient
lt: Laiškas išsiųstas  %recipient

en: Off
lt: Išjungta

en: Send
lt: Siųsti

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: About
lt: Apie

en: Default image
lt: Įprastas vaizdas

en: Use field label: @display_label
lt: Naudoti laukelio žymę: @display_label

en: "On" label
lt: "Įjungta" žymė

en: "Off" label
lt: "Išjungta" žymė
