Social Media Links Block and Field (8.x-2.10) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Download
az: Yüklə

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Contact
az: Kontakt

en: Appearance
az: Görünüş

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Sizes
az: Ölçülər

en: About
az: Haqqında
