Social Media Links Block and Field (8.x-2.10) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Download
et: Allalaadimine

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Contact
et: Kontakt

en: RSS
et: RSS vood

en: Appearance
et: Välimus

en: by
et: postitas

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Sizes
et: Suurused

en: About
et: Programmist

en: Not installed.
et: Pole paigaldatud.

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Link attributes
et: Lingi atribuudid
