Social Media Links Block and Field (8.x-2.10) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Contact
lv: Kontakti

en: Appearance
lv: Izskats

en: E-Mail
lv: E-pasts

en: by
lv: Iesniedza

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Sizes
lv: Izmēri

en: About
lv: Par

en: Not installed.
lv: Nav instalēts.

en: Weight for @title
lv: Svars @title
