Social Media Links Block and Field (8.x-2.10) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Download
nn: Last ned

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Contact
nn: Kontakt

en: Appearance
nn: Utsjånad

en: by
nn: av
