Social Media Links Block and Field (8.x-2.10) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Download
ru: Скачать

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: Contact
ru: Контакт

en: Appearance
ru: Оформление

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Website
ru: Вебсайт

en: by
ru: автор

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Installation
ru: Установка

en: Sizes
ru: Размер

en: About
ru: Информация

en: Target attribute
ru: Атрибут Target

en: Rel attribute
ru: Атрибут Rel

en: Not installed.
ru: Не установлен.

en: Platforms
ru: Платформы

en: Platform
ru: Платформа

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Link attributes
ru: Атрибуты ссылки

en: VKontakte
ru: ВКонтакте

en: Weight for type @type
ru: Вес для типа @type
