Social Media Links Block and Field (8.x-2.10) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Description
sr: Опис

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
