Social Media Links Block and Field (8.x-2.10) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Download
sv: Ladda ned

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Contact
sv: Kontakt

en: Appearance
sv: Utseende

en: E-Mail
sv: E-post

en: Orientation
sv: Orientering

en: Website
sv: Webbplats

en: by
sv: av

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Sizes
sv: Storlekar

en: About
sv: Om

en: Not installed.
sv: Inte installerad.

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Link attributes
sv: Länkattribut

en: Social Media Links
sv: Sociala medier länkar
