Social Media Links Block and Field (8.x-2.10) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Appearance
th: การแสดงผล

en: Website
th: เว็บไซต์

en: by
th: โดย

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
