Social Media Links Block and Field (8.x-2.2) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Download
de: Herunterladen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Contact
de: Kontakt

en: Appearance
de: Design

en: or
de: oder

en: Orientation
de: Ausrichtung

en: by
de: von

en: Sizes
de: Größen

en: About
de: Über

en: Not installed.
de: Nicht installiert.

en: Platform
de: Plattform

en: Weight for @title
de: Gewichtung für @title

en: Link attributes
de: Link-Attribute

en: horizontal
de: Horizontal

en: vertical
de: Vertikal

en: Icon Style
de: Symbolstil

en: Social Media Links
de: Social-Media-Links
