Social Media Links Block and Field (8.x-2.4) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Download
da: Hent

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: Contact
da: Kontakt

en: Appearance
da: Udseende

en: E-Mail
da: E-mail

en: or
da: eller

en: by
da: af

en: Sizes
da: Størrelser

en: About
da: Om

en: Not installed.
da: Ikke installeret

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Link attributes
da: Link-attributter
