Social Media Links Block and Field (8.x-2.4) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Download
eu: Deskargatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Appearance
eu: Itxura

en: or
eu: edo

en: by
eu: nork egina:

en: About
eu: (r)i buruz
