Social Media Links Block and Field (8.x-2.4) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Contact
hr: Kontakt

en: Appearance
hr: Izgled

en: or
hr: ili

en: by
hr: od

en: About
hr: Opis

en: Not installed.
hr: Nije instaliran.

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
