Social Media Links Block and Field (8.x-2.4) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
