Social Media Links Block and Field (8.x-2.4) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക
