Social Media Links Block and Field (8.x-2.4) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Download
ro: Descarcă

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Appearance
ro: Aspect

en: or
ro: sau

en: by
ro: adăugat de

en: Sizes
ro: Dimensiuni

en: About
ro: Despre

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Link attributes
ro: Atributele legăturii
