Social Media Links Block and Field (8.x-2.4) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Name
se: Namma

en: or
se: dahje

en: About
se: Birra
