Social Media Links Block and Field (8.x-2.5) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Download
ast: Baxar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Contact
ast: Contautu

en: Appearance
ast: Aspeutu
