Social Media Links Block and Field (8.x-2.5) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Download
bg: Свали

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Contact
bg: Контакт

en: Appearance
bg: Теми

en: by
bg: от

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
