Social Media Links Block and Field (8.x-2.5) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Description
fa: توضیحات

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Download
fa: دانلود

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Contact
fa: تماس

en: Drupal
fa: دروپال

en: Appearance
fa: ظاهر

en: E-Mail
fa: پست الکترونیکی

en: or
fa: یا

en: by
fa: توسط

en: Installation
fa: نصب

en: About
fa: درباره

en: Not installed.
fa: نصب نشده است

en: Weight for @title
fa: وزن @title
