Social Media Links Block and Field (8.x-2.5) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: About
my: အကြောင်း
