Social Media Links Block and Field (8.x-2.6) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Appearance
ps: ښكاره

en: or
ps: او

en: About
ps: په اړه
