Social Media Links Block and Field (8.x-2.6) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Contact
ta: தொடர்பு
