Social Media Links Block and Field (8.x-2.6) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Drupal
te: డ్రూపల్

en: Appearance
te: రూపురేఖలు

en: About
te: గురించి
