Social Media Links Block and Field (8.x-2.7) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: RSS
dz: ཨཱར་ཨེསི་ཨེསི།

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: by
dz: གིས།
