Social Media Links Block and Field (8.x-2.7) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Contact
fil: Pakikipag-ugnay

en: Appearance
fil: Hitsura

en: by
fil: ni
