Social Media Links Block and Field (8.x-2.7) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Appearance
gu: દેખાવ

en: or
gu: અથવા

en: About
gu: વિશે
