Social Media Links Block and Field (8.x-2.7) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Appearance
ka: იერსახე

en: by
ka: ავტორი

en: Sizes
ka: ზომები
