Social Media Links Block and Field (8.x-2.7) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Download
ku: داگرتن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: by
ku: له‌لایه‌ن

en: About
ku: دەربارە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
