Social Media Links Block and Field (8.x-2.7) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Download
pl: Pobierz

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Contact
pl: Kontakt

en: Appearance
pl: Wygląd

en: or
pl: lub

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Website
pl: Strona WWW

en: by
pl: dodany przez

en: Installation
pl: Instalacja

en: Sizes
pl: Rozmiary

en: About
pl: O stronie

en: Not installed.
pl: Nie zainstalowano.

en: Platform
pl: Platforma

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Link attributes
pl: Atrybuty odnośnika

en: Weight for type @type
pl: Waga dla rodzaju @type
